Jump to content
Facebook Instagram

❄️ Days until Christmas ❄️

Days

Hours

Minutes

Seconds

Cerere Staff-Discord

Recommended Posts

Nume: Alexandru-George

Data nasterii: 22.04.2005

ID discord: Alex🐍#0001

De cat timp esti pe serverul nostru? Practic de cand s-a deschis doar ca am mai iesit de pe el si am reintrat.

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 5340 de mesaje.

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Deoarece doresc sa am parte de o experienta noua, intr-o noua comunitate.

De ce ai ales CraftMC? Deoarece este o comunitate relativ noua.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu.

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?  Da, am mai detinut un astfel de grad, pe nu facem reclama.

De ce nu mai detii acest grad? Nu as vrea sa precizez motivele.

Descrie-te in cateva cuvinte 

Sunt o fire sociabila, amuzanta si prietenoasa. Respect pe cine ma respecta, sunt o fire calma si imi place sa ii ajut pe cei din jur.

Salut, Alex! esti activ pe chat si pe voice, ajuti jucatorii, ai experienta ca si staff dar as aprecia sa fii mai activ si pe canalul 'discutii' nu doar pe clan.:pro:

Salut Alex! Ma bucur ca ai aplicat! Vad ca esti activ pe chat cat si voice, ai experienta necesara si inteplinesti toate conditiile

De la mine ai :pro:Succes!!

• Management Team

Buna Alex,

Ma bucur ca ai aplicat ca staff discord si ca iti doresti sa faci parte din echipa noastra. Am sa incep cu faptul ca ai completat cererea corect, conditiile pentru aceasta functie le indeplinesti, insa nu te vad deloc activ pe discutii sau pe voice-uri generale, comportamentul tau  este okey. Am sa-ti ofer o sansa. De la mine ai:

:pro:

• Operator

Salut! In primul rand te vad rar activ pe chat cat si pe voice. Indeplinesti toate conditiile. Nu prea ne ajuti cu sanctionarea jucatorilor. 

:pro:

Succes!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      1,072
    • Most Online
      53

Newest Member
    Codatu

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Members

Despre CraftMc.Pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...