Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Staff discord

Recommended Posts

Nume:Mario

Data nasterii:16.05.2007

ID discord:M3ri3o#1158

De cat timp esti pe serverul nostru? PAi sincer sa fiu cu o saptamana inainte sa am grad , adica pe10.03.2021

Cate mesaje ai pe serverul nostru?740 + celelalte mesaje inainte de prapad

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Pentru ca este un sevrer ok , cu o comunitate buna.

De ce ai ales CraftMC? Pentru ca este facut serverul bun , se lucreaza la el zilnic si nu exista bugs 

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? NU nu detin

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? NU nu am mai detinut grad pe discord

De ce nu mai detii acest grad? ¬

Descrie-te in cateva cuvinte Buna , sunt un baiat in varsta de 14 ani , care doreste sa vorbeasca pe #discuti. 

o chestie de adaugat e ca eu sunt activ si o sa imi creasca numarul de mesaje

Salut! Nu te vad activ pe chat..nici pe voice..Nu ne ajuti cu sanctionarea jucatorilor.

:contra:

Buna , iti voi da cateva dovezi pe discord in privat

Salut Mario! Vreau sa incep cu faptul ca vad ca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, te vad activ pe clan, insa pe dicutii mai putin, ai un comportamnet bun si cred ca te vei descurca cu functia

Am sa iti ofer si eu o sansa :pro:Succes!!

Edited by yazuno

Posted (edited)

Buna Mario,

O sa incep cu faptul ca ai un comportament bun si vad ca iti dai staruinta. Nu te vad foarte des pe #discutii dar asta se poate rezolva. Astazi, de la mine ai o sansa:

:pro:

Edited by Beatriz20202

• Buna Mario, te vad activ pe discutii si vad ca iti dai silinta sa ajuti jucatori. Imi place comportamentul tau, nu te superi si esti foarte calm in fiecare moment. Vad ca esti alaturi de noi de ceva timp si cred ca meriti functia de Staff Discord.
  • Ai atributele potrivite dar trebuie sa mai lucrezi la mici detalii, cum ar fi modul tau de a raspunde cand ajuti un jucator.
  • Poti deveni mai bun, daca ajungi sa fi¬†Staff Discord o sa ai multe de invatat dar cred ca esti capabil si poti sa iti imbunatatesti sinele.

:pro:

Salut, Mario ma bucur ca ai decis sa aplici pentru functia de STAFF Discord:

- (-) Nu mi se pare ok sa imi dai tag sa-ti raspund la cerere, trebuie sa ai rabdare, chiar daca poate nu am raspuns in timpul regulamentar, 

- (-) Nu prea te vad activ pe voice.

- (+) Esti activ pe chat si avertizezi persoanele ce incalca regulamentul.

- (+) Ne dai tag sau dovezi in privat si ne ajuti la sanctionarea celor ce incalca regulamentul.

- (+) Ai experienta in STAFF.

Votul meu va fi: :pro:

Insa data viitoare cand vei aplica undeva, trebuie sa ai rabdare chiar daca au trecut 24h, eu am asteptat si 2 zile.Mult succes! :classic_wink:

Salut! √éncerci sa te implici in sanc»õionarea jucńÉtorilor si sa fii activ pe chat insa nu te vad pregńÉtit pentru asta:contra:

44 minutes ago, HappyRodriguez said:

Salut, Mario ma bucur ca ai decis sa aplici pentru functia de STAFF Discord:

- (-) Nu mi se pare ok sa imi dai tag sa-ti raspund la cerere, trebuie sa ai rabdare, chiar daca poate nu am raspuns in timpul regulamentar, 

- (-) Nu prea te vad activ pe voice.

- (+) Esti activ pe chat si avertizezi persoanele ce incalca regulamentul.

- (+) Ne dai tag sau dovezi in privat si ne ajuti la sanctionarea celor ce incalca regulamentul.

- (+) Ai experienta in STAFF.

Votul meu va fi: :pro:

Insa data viitoare cand vei aplica undeva, trebuie sa ai rabdare chiar daca au trecut 24h, eu am asteptat si 2 zile.Mult succes! :classic_wink:

Buna , v-am dat tag , deoarece trecuse timpu si am crezut ca ati uitat , ca staff pe server se primeste warn pentru asta si am vrut sa va ajut ;3

• _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      806
    • Most Online
      53

Newest Member
    _Minii17

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

‚óą Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. Online since 10 July 2020

Theme crafted by evnetw0rk

‚óą Important Links

Rules & FeedBack Store Vote

‚óą Forum

• Create New...