Jump to content
Facebook Instagram

Feedback & Sugetii - Mc.CraftMC.Pro

Innesity
 Share

Recommended Posts

• Owner

Salutare tuturor,

Probabil ca ati observat ca in ultima perioada am incercat pe cat de mult s-a putut sa adaugam update-uri pe placul jucatorilor si din ce in ce mai des, indiferent ca acestea constau in adaugarea a noi feature-uri pe server, sau fixarea anumitor exploit-uri sau bug-uri.
Acestea fiind spuse, va cerem sa ajutorul prin exprimarea parerii voastre sincere despre server. Doresc sa va spun inca de la inceput, ca indiferent de parerea fiecarui jucator, mesajele nu vor fi sterse sau ascunse, atat timp cat nu incalca regulamentul in vigoare.

<<<-- AVEM NEVOIE DE AJUTORUL VOSTRU -->>>

Exprimati-va liber parerea despre server-ul nostru, Mc.CraftMC.Pro si ce ati vrea sa vedeti nou pe server (nu are importanta daca lucrurile mai sunt sau nu pe alte servere, indiferent ca este vorba de servere din tara sau din afara tarii)

Daca va este mai usor, puteti sa folositi modelul de mai jos, desi respectarea sa NU este obligatorie.

Nume pe server:
Parerea mea despre server:
Parerea mea despre echipa Staff:
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului:
Ce nu imi place la server:
Ce nu imi place la echipa Staff:
Comentarii aditionale:

Va multumim pentru ajutor, si va asiguram ca vom lua in considerare toate mesajele postate!

Nume pe server:florin90
Parerea mea despre server:serveru este foarte dai da unu oameni îl strica 
Parerea mea despre echipa Staff:nu sunt cum erau înainte staffu si chesti finala
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului: este foarte ok performanta serverului dar uni oameni sint dai si isi bat joc de ea
Ce nu imi place la server:nu îmi plac oameni care își bate joc se staff sau de mn
Ce nu imi place la echipa Staff:nu îmi place că au devenit altcumva cum erau înainte 
Comentarii aditionale:eu as vrea sa se adauge la forum cand faci o cerere de staff sa.nu mai se voteze dar sa se faca ceva decizi despre acel om care face cererea

Am ales CraftMC datorit─â┬ápersoanelor care se afl─â┬áaici, cred ca este singura comunitate unde respectul este reciproc si la care se munce╚Öte din greu. Eu am o parere bun─â┬ádespre server inc─â┬ádin primele zile in care m-am apucat de el, parerea mea a ramas aceeasi. Consider c─â┬áStafful este foarte bine instruit si non-toxic, ceea ce este cel mai important, foarte multe comunit─â╚Ťi duc lipsa acestui lucru. Imi place faptul ca sunt foarte multe update-uri si ├«ntotdeauna se adaug─â┬áchestii noi pentru fiecare sec╚Ťiune si nu numai. Eu nu v─âd c─â┬ástafful ar avea vreo problem─â, suntem o echip─â┬áde persoane capabile sa mentin─â┬áserverul curat, s─â┬ápoarte o discutie cu jucatorii, sa ├«i ajute, sa le r─âspund─â┬á├«ntreb─ârilor/nel─âmuririlor ├«ntr-un mod frumos ╚Öi profesional, etc. Personal nu am nemul╚Ťumiri fa╚Ť─â de server, sunt m├óndru de evolu╚Ťia lui ╚Öi sper c─â va fi bine ├«n continuare.

• CraftMc Gold

Nume pe server: _Maniacu22
Parerea mea despre server: Este un server foarte bine facut. Este unul dintre cele mai bune servere pe care am jucat (defapt cel mai bun).
Parerea mea despre echipa Staff: Este o parere buna. Imi place ca tot staff-ul incearca sa ajute cu cat poate acest server.
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului: Este o parere buna. N-am nimic de obiectat.
Ce nu imi place la server: Nimic
Ce nu imi place la echipa Staff: Nimic
Comentarii aditionale: -

Nume pe server:AdiNoutFound
Parerea mea despre server:mie îmi place mult serveru ma joc zilnic aici
Parerea mea despre echipa Staff:echipa staff este chiar ft bună ma ajuta des și repede
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului:performanta serverului este ft bun─â nu are de la de loc
Ce nu imi place la server: copii de 8-9 ani toxici 
Ce nu imi place la echipa Staff:nu prea am motive sa nu îmi placa echipa
Comentarii aditionale: nu mai am nimic de zic 

Zi bunaa

Nume pe server: beny_roman911

Parerea mea despre server: Este un server bun.

Parerea mea despre echipa Staff: nu este o parere buna :/

Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului: este buna. nu am nimic de comentat

Ce nu imi place la server: la tpa+kill ar trebuie sa se dea ban 1 zi pentru a scade tpa+kill-ul si nu imi plac scamerii.

Ce nu imi place la echipa Staff: Staff-ul mie imi spune lucruri care nu sunt adevarate ( Staff stiti despre ce vorbesc ).

Comentarii aditionale: Eu iubesc minecraftul dar nu imi place ce fac oamenii scamuri , kill-uri imi place minecraft survival fara oameni de acest gen. As dori ca staff sa dea o sansa celor care aplica pentru moderator , staff sau helper si sa studieze persoana respectiva sa vada daca merita sa ii dea rank-ul.

• 3 weeks later...

Nume pe server: HappyRodriguez
Parerea mea despre server: Un server bine pus la punct, cu un managment ce are experienta, care isi da toata silinta ca acest server sa functioneze bine.
Parerea mea despre echipa Staff: Despre Staff nu am o parere buna, dar nici una rea, cand am avut nevoie de ajutor mi-au oferit toate informatiile necesare cat si ajutorul de care aveam nevoie.
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului: Cred ca, cand vine vorba de performanta&stabilitatea serverului s-a investit foarte mult ca acest server sa nu aibe probleme, iar asta se vede cand te joci neavand probleme.
Ce nu imi place la server: Nu am gasit ceva ce sa nu-mi placa.
Ce nu imi place la echipa Staff:: Faptul ca sunt anumite persoane arogante in staff.

• 3 weeks later...

Nume pe server: Fares
Parerea mea despre server: Parerea mea este ca server ul craftmc e cel mai tare server , imi place efectiv tot la el cand am gasit server ul mi a schimbat viata te iubest craftmc #CraftMC Power
Parerea mea despre echipa Staff: Sincer nu am avut probleme cu staff ul adica tot staff ul mi se pare foarte amabil si sper sa ramana asa.
Parerea mea despre performanta&stabilitatea server-ului: 10/10 Super mereu problemele/bug urile se rezolva rapid si asta imi place foarte mult 10/10 
Ce nu imi place la server: Nu pot gasi efectiv ceva care sa nu imi placa
Ce nu imi place la echipa Staff: Ca uneori nu raspund la intrebare si trb sa zici intrebarea de 3-4 ori ca sa raspunda
Comentarii aditionale: #CraftMC Power :classic_biggrin:

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Member Statistics

• Total Members
      905
    • Most Online
      53

Newest Member
    Sky_

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Despre CraftMC.pro

Comunitatea CraftMC.pro se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. Since 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...