Jump to content
Facebook Instagram

❄️ Days until Christmas ❄️

Days

Hours

Minutes

Seconds

Aplicatie DC

Recommended Posts

Nume:Alex

Data nasterii: 28. 2008

ID discord: howl#7008

De cat timp esti pe serverul nostru? 1 luna sau 2

Cate mesaje ai pe serverul nostru?1. 1.937 

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Pentru a potoli copii care se frustreaza si pt ca imi place craftmc 

De ce ai ales CraftMC? De ce nu e smecher 

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? nu

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? da un sv de fivem

De ce nu mai detii acest grad? s a inchis serveru de fivem

Descrie-te in cateva cuvinte imi place fotbalu si sa fac jocuri 

• Operator

Salut! Nu te vad activ nici pe chat nici pe voice. Ai un comportament nu tocmai bun (toxic). Nu ne ajuti cu sancționarea jucatorilor. 

:contra:

Bafta! 

Salutare, ma bucur ca ai decis sa aplici pentru aceasta functie insa:

- (-) Nu esti activ pe chat.

- (-) Nu esti activ pe camerele voice.

- (-) Nu te vad avertizand sau chiar ajutandu-ne pentru a sanctiona persoanele ce incalca regulamentul.

In concluzie votul meu va fi: :contra:

Mult succes! :classic_wink:

Salut Alex, pot incepe prin a spune ca pur si simplu nu imi place comportamentul tau in general, cred ca stii la ce ne referim cu totii cand spunem ca nu ai cel mai bun comportament cand vine vorba de o discutie normala sau cand comunici cu cineva pe chat-ul de pe server.

Nu esti activ si nu te vad aproape niciodata ajutand Staff Discord-ul cu mention-uri care sa ne indrume sa oferim sanctiuni mai departe.

Cred ca pot spune din parerea mea si a colegilor ca suntem de acord ca trebuie sa mai muncesti mult pana vei putea deveni Staff Discord si pana vei putea sa ne dai impresia ca esti demn de aceasta functie. Doresc sa mai mentionez ca daca doresti sa aplici pentru gradul acesta, nu dorim sa fim cineva care sunt luati drept oameni care "potolesc copii care se frustreaza" cum ai mentionat mai sus, noi oferim sanctiuni celor care incalca reguli si mentinem chat-ul un loc unde poti discuta liber.
:contra:

Salut, Alex!

Îmi pare bine sa vad ca îți dorești să ajuți comunitatea, dar comportamentul tău lasa de dorit...

Esti foarte activ pe chat, pe voice nu te-am văzut și nici nu vad sa ajuți staff-ul discord, însă te vad des ajutând membrii serverului atunci când au întrebări.

Nu prea îți dai interesul și asta se observa și din modul în care ai făcut cererea, cât și modul în care ai vorbit pe server despre ea. Nici măcar nu ai completat bine data nașterii, ai facut cererea în grabă!

Din păcate, de la mine ai :contra:

Succes pe mai departe!

• _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      1,073
    • Most Online
      53

Newest Member
    bobobobobo

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Members

Despre CraftMc.Pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...