Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume: Alex

Data nasterii: 08.01.2006

De cat timp esti pe serverul nostru? De 2 saptamaniย 

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 1.518

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Pentru ca vad multe persoane pe discord care incalca regulamentul si vreau sa ajut cat pot comunitatea CraftMC.

De ce ai ales CraftMC? Pentru ca atat serverul , cat si personalul imi dau o stare de siguranta si ma simt foarte bine aici.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte ย servere? Nuย 

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?ย  Da , am detinut pe serverul Kangaroo , IGZDE si altele la care nu le mai stiu numele insa am avut si eu servere de discord pe care le administram.

De ce nu mai detii acest grad? Pentru ca s-au inchis serverele sau m-am retras

Descrie-te in cateva cuvinte Sunt sociabil , imi place sa ajut lumea , imi place sa fac treaba unui staff si ma inteleg bine cu membrii respectiv staff ul de pe server.

Salut @al3xionut08, apreciez faptul cฤƒ ai decis sฤƒ te alฤƒturi echipei noastre รฎnsฤƒ aiย 2 cerinศ›e pe care nu le รฎndeplineศ™ti.
รŽn topicul 'Informatii si cerinte Staff-Discord' este scris bine ศ™i amฤƒnunศ›it:ย 
*๐ฌ๐š ๐Ÿ๐ข๐ข ๐๐ž ๐ฆ๐ข๐ง๐ข๐ฆ 30 de zileย s๐ข ๐ฌ๐š ๐š๐ข ๐ฆ๐ข๐ง๐ข๐ฆ ๐Ÿ๐ŸŽ๐ŸŽ๐ŸŽ ๐๐ž ๐ฆ๐ž๐ฌ๐š๐ฃ๐ž ๐ฉ๐ž ๐ฌ๐ž๐ซ๐ฏ๐ž๐ซ๐ฎ๐ฅ ๐ง๐จ๐ฌ๐ญ๐ซ๐ฎ ๐๐ž ๐๐ข๐ฌ๐œ๐จ๐ซ๐*
*๐ฌ๐š ๐ฌ๐ญ๐ข๐ข ๐ฌ๐š ๐ฌ๐œ๐ซ๐ข๐ข ๐œ๐จ๐ซ๐ž๐œ๐ญ ๐๐ข๐ง ๐ฉ๐ฎ๐ง๐œ๐ญ ๐๐ž ๐ฏ๐ž๐๐ž๐ซ๐ž ๐ ๐ซ๐š๐ฆ๐š๐ญ๐ข๐œ๐š๐ฅ*
Faptul cฤƒ nu ai รฎncฤƒ 30 de zile pe server nu ma deranjeazฤƒ, รฎnsฤƒ faptul cฤƒ scrii cam rฤƒu gramatical nu-mi place deloc.

Te aศ™tept data viitoare cu o altฤƒ cerere cรขnd vei scrie corect gramatical ศ™i vei avea alea 30 de zile.

:contra:

ย 

ย 

Salut Al3x, ma bucur ca ai aplicat pentru a te alatura in echipa Staff Discord, dar din pacate nu indeplinesti o cerinta destul de importanta, aceea fiind existenta ta pe server intr un interval de minim 30 zile. Desi esti foarte activ pe chat cat si pe voice, avertizezi si ajuti jucatorii nu iti pot oferi votul necesar.

Te astept data viitoare cu o noua cerere cand indeplinesti cele 30 zile necesare! Succes in continuare!:contra:

Edited by SpearZz
.

ย Buna Alex, apreciez ca ai aplicat pentru Staff Discord, eu consider ca esti pregatit pentru aceasta functie, deoarece esti activ, ai un comportament decent si consider ca te-ai descurca.

ย Momentan nu indeplinesti toate cerintele necesare pentru aceasta functie,ย deoarece esti pe server de doua saptamani, insa am decis sa iti ofer o sansa

ย Votul meu este:

:pro:ย Sa ai o seara frumoasa si mult succes cu cererea!ย 

Edited by denisaa_

Salut Alex!

Ma bucur ca ai decis sa aplici pentru aceasta functie.

Te vad incercand constant sa ajuti playeri de pe chat si avertizand,Eu sunt de parere ca esti demn de aceasta functie si te vei descurca foarte bine.

Din pacate nu indeplinesti complet cerintele,neavand 30 de zile pe server dar vreau sa iti acord o sansa.

:pro:

Succes cu cererea.

Daca vei fi respins te asteptam cu o noua cerere cand indeplinesti toateย  cerintele.

Salut Alex!

Te vฤƒd destul de activ pe chat ศ™i pe voice.ย 

Ajuศ›i/avertizezi jucฤƒtorii, eศ™ti prietenos, de treabฤƒ.

Momentan รฎncฤƒ nu ai zilele necesare, dar sper cฤƒ vei putea schimba asta pe viitor.

Am sฤƒ-ศ›i ofer o ศ™ansฤƒ, votul meu fiind: :pro:. รŽศ›i doresc succes!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate.ย Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

โ—ˆ Important Links

Store Vote Discord Regulament forum

โ—ˆ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...