Jump to content
Facebook Instagram

❄️ Days until Christmas ❄️

Days

Hours

Minutes

Seconds

Cerere staff-discord

Recommended Posts

Nume:adyn21i

data nasterii: 21.02.2007

de cat timp esti pe sv nostru: de aproximativ 4 luni doar ca am avut ban cam 1 luna si am reintrat acum cateva saptamanii

cate mesaje ai pe sv nostru: asta nu stiu, dar nu prea multe ca am fost atent mai mult la chat sa vad daca cineva injura sa chem un staff sa fie sanctionat

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad: deoarece in timpul liber cel mai mult stau pe discord si pot fii de ajutor cuiva

De ce ai ales craftmc: nu este un server toxic, este destul de activ si staff ul este unul placut

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte servere: nup

Ai mai detinut un astfel de grad: nu

descrie-te in cateva cuvinte: pai sunt un tip destul de amuzant, matur pentru varsta lui si cu multa rabdare

• Management Team
Posted (edited)

Buna,
Am sa incep cu faptul ca ai completat corect cererea. Dar nu mi place ca nu ai mesajele necesare. Nu te vad activ pe chat sau voice. Nu te-am vazut ajutand/avertizand jucatorii.
De data asta, de la mine ai::contra:
Succes!!!:classic_biggrin:

Edited by Beatriz20202

Salutare, ma bucur ca ai aplicat pentru aceasta functie, insa ai nevoie de minimum 3000 de mesaje ca cererea ta sa fie luata in considerare.

:contra:

Mult succes!  :classic_wink:

Edited by Maniacu22

Salutare,

Ma bucur sa vad ca dorești sa ne ajuți prin faptul de a deveni staff discord și îți mulțumesc pentru timpul acordat completării cererii.

Doresc sa menționez de la bun început ca ai uitat sa îți scrii id-ul de la discord, deși acesta era inclus în modelul de cerere, astfel noi nu putem sa te identificam pe server și sa vedem câte mesaje ai sau dacă ai ajutat pe cineva, mai ales ca ti-ai mai schimbat și numele pe discord. Nu ai fost atent la detalii, ceea ce eu consider o calitate importanta a unui staff discord!

În al doilea rand, nu ai nici mesajele necesare pentru a aplica pentru aceasta funcție și nici nu ne ajuți.

Dacă dorești aceasta funcție trebuie sa vedem cel puțin ca ești capabil și o meriți, asa ca încearcă sa ne anunți când crezi ca cineva încalcă regulamentul și noi nu suntem pe fază, și încearcă sa fi mai activ. În cele câteva săptămâni de când ai reintrat pe server, asa cum ai spus tu, puteai sa faci acele 3000 de mesaje lejer.

Stiu ca se poate sa faci ce îți propui, atât timp cât îți dorești. Îți urez mult succes data viitoare și te rog sa nu te dai bătut!

Buna Adyn, nu te vad niciodata activ pe chat, nu vad nici macar o convorbire dintre tine si altcineva si in special nu gasesc nici o forma de activitate pe undeva. Nu ai destule mesaje din cate vad si nu cred ca esti destul de capabil pentru aceasta functie daca nu poti dobandii macar 3000 de mesaje pe server-ul nostru.

Ai avut ban pe server cea ce face toata situatia asta din ce in ce mai ciudata. Nu doresc sa te judec pentru ce ai facut dar orice ai facut in trecut te poate afecta in prezenta sau iti poate pata cazierul precum si in cazul asta, pur si simplu imi lasa de dorit de la tine.

Nu in ultimul rand doresc sa spun ca pe camere voice nu te-am vazut niciodata intrand si mai exact, nu te vad ca persoana in sine pe Discord, de parca esti invizibil si nu esti pe server. Daca doresti sa aplici pentru aceasta functie ar trebuii sa stii ca trebuie sa iti dai mult mult silinta si sa incepi sa ajuti comunitatea, orice este posibil atata timp cat esti macar acolo. Prin urmare nu cred ca esti destul de pregatit pentru aceasta functie.

Edited by Merius5356

• 2 weeks later...
  • _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      1,072
    • Most Online
      53

Newest Member
    Codatu

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Members

Despre CraftMc.Pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...