Jump to content
Facebook Instagram

(Respins) - Cerere staff discord

Recommended Posts

Nume:Giuliano 

Data nasterii:10.16.2006

ID discord:Giuliano_gigolo#8358

De cat timp esti pe serverul nostru?cam în jur de 6 luni 

Cate mesaje ai pe serverul nostru?3700+

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad?pentru că am cv experienta și îmi place să ajut 

De ce ai ales CraftMC?că am vz că e un sv non-toxic și un sv corect 

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere?nu 

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Da eram Co-Fondator pe un sv unui prieten și m-am retras acum câteva luni 

De ce nu mai detii acest grad?că m-am retras 

Descrie-te in cateva cuvinte:sunt prietenos, ajutător, amabil, am experienta în discord destulă să fiu de ajutor 

Încă cv au trecut 5 zile de la cerere trecuta că cererea am făcut-o miercuri ora 11:36 și a trecut ora 11:36 doar că arată că acum 4 zile am făcut-o 

Salut Giuliano! Mă bucur că te vad interesat pentru acest grad!
M–am bucurat să văd o schimbare in comportamentul tău! Ultima vreme ai cam exagerat pe canalele de voice:)) ceea ce este un lucru foarte bun și am remarcat că partea mai toxica din tine a dispărut in ultima vreme, ceea ce ma determină să iti dau tura aceasta o sansă! Succes!

:pro:

Edited by Merius5356

• Management Team
  • Buna Giuliano, vad ca ti-ai dat silinta sa iti schimbi comportamentul de ultima oara cand ti-am atras atentia cu asta, dar din pacate inca mai ai putine parti toxice care se revad pe discutii si in unele puncte de vedere cand vorbesti cu cineva.
  • Imi place ca ti-ai dat silinta sa ajuti din ce in ce mai multi jucatori si asta este bine, de asemenea am vazut ca ai intrat pe canalele de voice, totusi nu prea vorbesti cu lumea si nu iti petreci timpul pe acolo, esti in mare parte AFK si nu esti atent.
  • Nu cred ca este nevoie sa spun ca nu trebuie sa mai stai AFK, incearca sa ajuti cat mai mult jucatorii si sa fi activ pe chat, la discutii si nu certuri in special.

:contra:

• Management Team

Buna Giuliano,
Am sa incep cu faptul ca ai completat corect cererea. Esti activ pe chat si pe voice. Am vazut ca iti dai staruinta sa ajuti jucatorii. Dar nu-mi place ca nu ai un comportament bun, esti toxic uneori, asadar, de data asta, de la mine ai:

:contra:

Salutare, ma bucur ca ai decis sa reaplici pentru acesta functie,  insa votul meu va ramane acelasi datorita faptului ca o persoana nu se poate schimba intr-o perioada asa scurta de timp. :contra:

Mult succes, te astept pe viitor cu o noua aplicatie! :classic_wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      905
    • Most Online
      53

Newest Member
    Sky_

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Despre CraftMC.pro

Comunitatea CraftMC.pro se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. Since 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...