Jump to content
Facebook Instagram

(Acceptat!) - Cerere Staff DS - skitz

Recommended Posts

Nume: Robert 

Data nasterii: 20 ianuarie 2005

ID discord: skitz#6894 

De cat timp esti pe serverul nostru? acum 11 luni

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 3k + vreo 7k înainte de a fi resetate mesajele 

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Deoarece doresc sa ofer suport serverului și să mă ocup de sancționarea celor care incalca regulamentul craftmc.pro

De ce ai ales CraftMC? Deoarece este o comunitate faina căreia îi pasă de jucătorii ei

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte servere? Nope, niciodată

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?  Nope

De ce nu mai detii acest grad? -

Descrie-te in cateva cuvinte:

am 16 ani, sunt din Moldova și îmi place sa socializeze cu persoane. Îmi place să ascult muzica și jocurile online.

• Management Team

Buna Robert,
Ma bucur ca ai aplicat ca staff discord si ca iti doresti sa faci parte din echipa noastra. Am sa incep cu faptul ca ai completat cererea corect, conditiile pentru aceasta functie le indeplinesti. Te vad activ activ pe chat, dar nu te vad activ pe voice. Comportamentul tau e bun. De la mine ai:

:pro:

Hei Robert! Mă bucur să te văd aici! Doresc să încep prin a puncta faptul ca ai o cerere complectată frumos! Te văd activ pe chat și am o impresie chiar foarte bună asupra comportamentului tău nontoxic! Îmi place că nu te văd implicat in certuri și in conflicte! Din partea mea ai :pro:

Buna Robert,

Ma bucur sa vad ca ai aplicat pentru functia de staff discord. Am sa incep prin faptul ca ai o cerere completata corect, indeplinesti conditiile pentru functia de staff discord. Te vad activ pe chat, dar nu prea te vad pe voice, ai un comportament decent, ai fost implicat in cateva conflicte, dar cred ca asta se poate remedia!

Votul meu este :pro:

Salutare! Ma bucur ca ai decis sa aplici pentru aceasta functie, cum au spus si colegii mei esti activ pe chat, insa pe camerele voice rareori te vad, ai un comportant decent cu toate ca ai fost implicat in mai multe conflicte, insa asta se poate remedia pe parcurs.

Mult succes!:classic_wink:

Edited by HappyRodriguez

Salut Robert, ai un comportament destul de adecvat si esti activ pe chat, insa trebuie sa intri si pe canalele de voice. Nu ai prea multe antecedente si vad ca te-ai schimbat drastic fata de cum erai inainte.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      968
    • Most Online
      53

Newest Member
    NeneCojo

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Members

No members to show

Despre CraftMc.Pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...