Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume:Mario samoila

Data nasterii:06.04.2007

De cat timp esti pe serverul nostru? din 07.7.2020 cred

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 302

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? pentru a ajuta server-ul sa scape de probleme,nelamuriri,toxici pentru un gameplay cat mai bun,si normal pentru a ajuta server-ul

De ce ai ales CraftMC? Deoarece Dana si Stefan pentru mine sunt ca niste prieteni de suflet i cunosc de mult ne intelegem bine si pentru a ma juca minecraft sa incep o noua experienta,de a imi face prietenii noi

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere?nu detin grade pe alte servere doar aici!

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?  da am mai detinut pe ****...

De ce nu mai detii acest grad? pentru ca m am retras si am facut o greseala banala dar aici o sa dau doar ce e mai bun in mine

Descrie-te in cateva cuvinte Sunt o persoana amuzanta,ajutatoare,prietenoasa,cateodata par enervant doar ca am vocea mea de copil...Am inceput sa ma joc fotball de un timp dar tot pasiunea mea sunt calculatoarele!

Bună Mario, voi începe cu faptul ca ai formulat corect cererea

+ Motivele pentru care dorești aceasta funcție imi plac si imi arata ca iti dorești mult functia.

- Nu te vad activ pe chat, nu vad sa ajut sau sa indrumi si nu observ sa ajuti staff-ul in legatura cu membri care încălca regulamentul serverului.

Votul meu este:

:contra:O zi frumoasă si mult succes!

Salut @mario_ak47, apreciez foarte mult faptul că ai decis să te alături echipei noastre.
Pe voice te văd activ mai mereu, deasemenea și pe chat.
Din câte am văzut nu prea avertizezi jucătorii pe chat, însă cred că dacă vei primi funcția de Staff Discord vei fi mult mai activ și vei avertiza.
Să fii cuminte!
:pro:

Edited by giantkillerrobot

Salut Mario, ma bucur ca ai aplicat pentru a te alatura in echipa Staff Discord, dar din pacate votul meu nu va fi dupa asteptarile tale. In ultimul timp ai fost sanctionat pe diferite motive, precum si comportamentul tau mi a conceput o parere nu chiar ok despre tine. Desi cererea este completata corect, nu indeplinesti cerintele cu cel putin 1000 de mesaje si cel putin 30 de zile de existenta pe server. Motivele pentru care iti doresti sa ni te alaturi sunt decente, dar nu dupa asteptarile mele. Nu te văd sa avertizezi jucatorii care incalca regulamentul serverului, nu te vad sa indrumi pe cei ce au nevoie de ajutor precum si lipsa de activitate pe chat.

Te astept data viitoare cu o noua cerere! Succes si nu renunta! :contra:

• Thaysa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...