Jump to content
Facebook Instagram

❄️ Days until Christmas ❄️

Days

Hours

Minutes

Seconds

(Acceptat!) - Cerere Staff Discord

Recommended Posts

Nume: Denis

ID discord: Bejtiutz#3734

Data nasterii:3 august 2007

De cat timp esti pe serverul nostru? Pe acest cont sunt de 2w 5d dar pe celălalt cont, Bejtiutz#3888 care a fost hack-uit cu serverul de discord, am pierdut cam 3 luni pe server.

Cate mesaje ai pe serverul nostru?7200

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Am ales sa aplic pentru acest grad pentru ca as vrea sa fac parte din acesta comunitate si sa ma implic mai mult si sa pot modera chat-ul in caz ca cineva încalcă regulamentul.

De ce ai ales CraftMC? Am ales CraftMC pt ca este un server cu o comunitate frumoasă, ajutătoare.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte servere?

Am avut un server care a fost hack-uit când a fost si contul meu. De atunci nu am mai creat altul.

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?  Da, chiar pe serverul meu unde eram owner, si il administram mereu.

De ce nu mai detii acest grad? Serverul a fost inchis de co owner, cand a fost hack-uit, ca sa evitam alte altercații.

Descrie-te in cateva cuvinte: Buna! Sunt Denis, sunt prietenos, stau foarte activ pe Discord si ma joc mult Minecraft pe serverul pe care am și moderator, CraftMC.

Mulțumesc de voturi in avans!

Salut Denis.

Mă bucur că ai decis să aplici pentru functia de Staff Discord!

- Ești activ atât vocal cât și pe chat.

- Ai experiență staff

- Ajuți staff-ul

- Cerere completa

Din partea mea ai :pro:

succes.

Edited by Beatriz20202

Salut! Doresc să încep prin faptul că ai completat frumos cererea doar cu putine greșeli gramaticale (dar asta nu cred ca este ceva ce te-ar încurca dacă ți-ai da putin interesul... credca putem trece peste).

• Activitatea ta a evoluat (+)

• Ne ai ajutat la sancționarea membrilor (+)

• Ești activ pe chat (+)

•Prea putin activ pe voice (-)

• Ai un comportament decent și frumos (+).....

...ceea ce mă determina să iti ofer o șansa(știu ca lucrurile rele, dacă ai bunăvoința le poți înlocui oricând cu cele bune și apreciez enorm de mult nontoxicitatea ta) Votul meu v-a fi: 

:pro:

Iti urez muuult succes💙🙏🏻💪🏼🤍

• Management Team

Buna Denis,

Ma bucur ca iti doresti sa faci parte din echipa noastra. Vreau sa incep ca ai o cerere bine formatata, gramatica este bine pusa la punct. Te vad activ pe chat/voice, plus ca ai experienta ca staff. Votul meu pentru tine este:

:pro:

Succes!!!

Salut Denis

Ma bucur ca vrei sa faci parte din echipa noastra.

Te vad activ pe chat, cat si pe voice

Ai experienta necesara ca staff

Ajuti cand este nevoie, iar comportamentul tau este unul bun

Am sa iti ofer si eu o sansa :pro:Succes!

Salut Denis!

Ma bucur ca ai decis sa reaplici pentru functia de staff discord. Vreau sa incep prin faptul ca ai o cerere completa, activitatea ta a crescut pe voice cat si pe chat de la ultima cerere, ai inceput sa ajuti staff-ul mai mult, ai un comportament decent.

De la mine ai :pro:

Succes!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Member Statistics

• Total Members
      1,073
    • Most Online
      53

Newest Member
    Codatu

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Members

Despre CraftMc.Pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

Important Links

Important Links

• Create New...