Jump to content
CraftMC.pro

Inregistreaza-te acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Dupa ce v-ati înregistrat și conectat, veți putea sa creati topicuri, sa postati raspunsuri la cele existente, sa va gestionati profilul și multe altele. Daca aveți deja un cont, conectați-vă aici - sau creati un cont gratuit!

Cerere Staff - Discord

Recommended Posts

Nume:Sebastian

Data nasterii:17.06.2006

De cat timp esti pe serverul nostru? Pe server-ul de discord sunt de pe data de 19 Iunie, adica de 43 de zile.

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 13.400 mesajeimage.png.a3859daf390ce9c864124d81af25e045.png

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Am ales sa aplic pentru aceasta functie este ajutarea comunitatii de discord, care creste pe zi ce trece.;

De ce ai ales CraftMC? Am ales aceasta comunitate din urmatorul motiv: Este o comunitate frumoasa cu oameni de treaba si capabili.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu, nu mai detin servere de discord sau grade.

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Nu, nu am mai detinut grade asemanatoare pe alte servere

De ce nu mai detii acest grad? Cum am spus mai sus, eu n-am mai detinut astfel de grade pe alte servere de discord.

Descrie-te in cateva cuvinte Eu ma caracterizez ca un om normal. Un om care are vise, sentimente si calitati definite special.

Edited by Caduz

Salut Sebastian! Ma bucur ca ai aplicat pentru a te alatura echipei Staff Discord, dar din pacate nu cred ca votul meu va fi dupa asteptarile tale. Ma bucur enorm ca ai inceput sa fi mai activ, indrumi jucatorii care au dificultati, avertizezi pe cei ce incalca regulamentul serverului nostru, precum se observa si activitatea ta pe chat cat si pe voice. Desi ai indeplinat tot ce trebuia, ma asteptam la o cerere serioasa si complexa si motivele mi se par banale. In aceasta perioada, desi ai inceput sa fi activ, tot nu mi am schimbat parerea despre tine. Imi pare nespus de rau dar deocamdata inca nu iti pot oferi increderea mea. Nu te descuraja si te astept data viitoare cu o noua cerere! Succes:contra:

Salut Sebastian ! Vreau sa incep prin a spune ca respecti toate cerintele dar nu imi place comportamentul tau iar motivele sunt facute la misto si din pacate nu imi inspiri incredere.

:contra:Te asteptam cu o alta cerere peste 5 zile.

Salut Sebastian, te-am vazut activ cat si chat si voice, ajuti jucatorii:pro:

Salut @Caduz, faptul că ai decis sa aplici pentru Staff Discord mă bucură foarte mult.
Voi începe să spun că cerințele le îndeplinești, pe chat avertizezi și pe voice te văd dar nu de multe ori activ.
Nu-mi place deloc comportamentul tău chiar dacă ești Manager, însă sper că pe viitor comportamentul o să ți-l schimbi.
Succes.
:pro:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      367
    • Most Online
      34

Newest Member
    TeonAiR

No registered users viewing this page.

Despre noi

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay.

◈ Performantele serverelor

Pentru ca dumneavoastra sa aveti parte de un gameplay cat mai placut, am avut grija sa punem la dispozitie cele mai performante si optimizate servere. Utilizam niste sisteme ce monitorizeaza in permanenta performanta serverelor noastre si ne anunta in mod automat atunci cand exista diverse incidente pentru a incepe procesele de remediere cat mai curand, iar gameplay-ul sa nu sufere modificari

◈ Feedback-ul jucatorilor

Vom asculta si analiza in permanenta parerile jucatorilor pentru a putea vedea ce modificari putem aduce server-ului, astfel incat sa satisfacem asteptarile si placerile a cat mai multor jucatori. Parerile jucatorilor sunt cele mai importante pentru noi.

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

CraftMC

Store

CraftMC

Discord

CraftMC

GAMING WITHOUT LIMITS!

Vote
  • Create New...
[url=https://www.cloud-center.ro/aff.php?aff=598][img]https://www.cloud-center.ro/resurse/banner-3.png[/img][/url]