Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume: Theodor

Data nasterii: 24.06.2005

De cat timp esti pe serverul nostru?  1luna, si 5 zile

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 2700

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad?

Imi place sa ajut ma implic in proiecte si sa contribui cu tot ce pot.

De ce ai ales CraftMC? Activez pe acest server de ceva timp, si vreau sa ma implic ceva mai mult in comunitate.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? 

Nu

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? 

Da, am avut staff discord pe **** aproape 8luni

De ce nu mai detii acest grad? M-am retras de pe comunitate.

Descrie-te in cateva cuvinte

Sunt o fire sociabila,imi place sa socializez cu lumea si sa-mi fac prieteni, imi place sa ma implic in genu acesta de proiecte.

Buna Theodor!

Cererea ta este completata corecta, in schimb, nu imi inspira incredere. Nu te vad activ pe chat si nici pe voice. 

Votul meu pentru tine este:

:contra:

Daca nu vei fi acceptat, vei putea face o alta cerere peste 5 zile. Succes!

Bună Theodor! Ma bucur ca ai aplicat pentru funcția de staff discord! :classic_biggrin:

Ai mesajele necesare, la fel și timpul petrecut la noi în comunitate. 

În schimb nu te vad activ pe camerele voice. 

Te am văzut avertizând și ajutând persoanele din serverul nostru și asta ma mulțumește. 

Ai și un comportament foarte ok și asta nu trebuie sa lipsească de la un viitor staff /staff discord.

Eu personal îți voi da o șansă! 

:pro:

Edited by Minii

Salut Theodor! Vreau sa incep prin a spune ca respecti toate cerințele,ai un comportament decent si ajuti unii oameni ,chiar si legat de clanuri . Nu te vad activ pe discutii si pe voice dar văd ca incerci sa te impilici așa ca votul meu este din nou :pro:

Salut Teodor, ai toate cerintele, nu prea esti activ pe chat/voice, cand esti activ ajuti cat de cat dar nu mi inspiri incredere. Te astept peste 5 zile cu alta cerere :contra:

Salut Theodor.
Chiar daca indeplinesti conditiile pentru aceasta functie, activitatea ta, atat pe chat cat si pe voice, lasa de dorit. Nu te am vazut activ pe voice deloc. Pe chat esti activ rareori. Daca activitatea ta creste si dai dovada de un comportament adecvat pentru o functie staff raspunsul meu se va schimba la urmatoarea cerere.

Pana atunci raspunsul meu este:

:contra:

• _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 4 Guests

• Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...