Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume: Alessia

Data nasterii: 24.11.2006

De cat timp esti pe serverul nostru? - 30 iunie (1 luna si 10 zile)

Cate mesaje ai pe serverul nostru? - 4100 aproximativ

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? - deoarece vreau sa ajut comunitatea cat de mult pot ✌

De ce ai ales CraftMC? - am ales CraftMC deoarece este o comunitate friendly cu owneri minunati 🧡  

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? - nu detin un server/alte grade 

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? - nu am mai detinut

De ce nu mai detii acest grad? - 

Descrie-te in cateva cuvinte - ma consider o persoana calma, imi place sa lucrez in echipa si sa socializez 😼

Bună Alessia ! Ma bucur ca ai aplicat pentru staff discord.

Nu te vad prea activă pe chat si pe voice dar am observat ca te implici.

Respecti toate cerintele si comportamentul tau este ok.

:pro:

Salut Ale, îndeplinești toate cerintele dar, nu esti activa pe chat/voice, comportamentul este unul relativ ok. Te astept cu alta cerere saptamana viitoare. :contra: 

Buna Alessia! Ma bucur ca indeplinesti cerintele cu minimul de mesaje si de existenta pe server. De la un timp am inceput sa te vad activa pe chat dar nu si pe voice. Nu prea te am vazut indrumand jucatorii cu dificultati sau avertizandu i pe cei ce incalca regulamentul serverului de discord. Cererea ta este completa dar motivele sunt banale, ceea ce ma face sa nu imi depun increderea in tine. Cu toate acestea, sper sa nu te descurajezi si te astept cu o noua cerere data viitoare.:contra:

Bună Alessia! Ma bucur ca ai aplicat pentru funcția de staff discord 

Vreau sa încep prin a spune ca ai destule mesaje pe serverul nostru. 

De la un timp te vad activa pe camerele voice dar pe chat nu te prea vad activa. 

Activitatea ta lipsește și noi de asta avem nevoie.

:contra:

Buna Alessia.

Imi place atitudinea ta si indeplinesti cerintele minime dar activitatea ta lasa de dorit. Nu te vad activa nici pe chat nici pe voice. De exemplu ieri ai avut doar 40 de mesaje. Daca activitatea ta va creste poate imi voi schimba parerea.

Pana atunci raspunsul meu este:

:contra:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...