Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cerere Staff discord Mikakaela

Recommended Posts

Nume: Mihaela/Mikakaela

Data nasterii: 06.12.2004

De cat timp esti pe serverul nostru? de aproape doua luni, respectiv o luna si doua saptamani

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 2846 de mesaje

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? imi doresc sa ajut aceasta comunitate sa infloreasca, sa fie una organizata unde toata lumea sa se bucure de un mediu cat mai placut.

De ce ai ales CraftMC? Aceasta comunitate m-a atras pentru organizarea si grija membrilor, sunt ca o familie unita.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu mai detin vreun server sau vreun alt grad de staff pe alt server.

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Nu am mai detinut un astfel de grad

De ce nu mai detii acest grad? -

Descrie-te in cateva cuvinte Sunt o persoana deschisa si primesc bine schimbarile, sunt comunicativa si intelegatoare, imi place sa muncesc in echipa cat si sa imi ajut colegii in situatii dificile, sunt maleabila si ma pot adapta oricarei situatii.

Bună @Mikakaela, apreciez faptul că ai decis să te alături echipei Staff Discord.
Pentru început pot spune că pe chat ești mereu activă, însă pe voice nu ești activă și sper că pe viitor vei fi mult mai activă.
Faptul că ajuți mereu persoanele de pe chat mă face să îți dau o șansă.
Succes!

:pro:

Hey Mika!! ❤️ Ma bucur ca ai aplicat pentru funcția de staff discord. 

Vreau sa încep prin a spune ca nu ai mesajele necesare, trebuie sa ai minim 3k. 

Comportamentul tău este acceptabil,bun pentru un staff discord. 

Comunicarea cu membrii sv ului este foarte importanta, și asta nu îți lipsește. 

Voi trece cu vederea peste numărul de mesaje deoarece nu de mult s a adăugat regula cu minimum 3k mesaje. 

Eu personal îți voi da o sansa.

Succes!! 

Buna Mihaela! Apreciez faptul ca doresti sa te alaturi echipei Staff Discord, dar din pacate votul meu nu cred ca va fi dupa asteptarile tale. Cererea ta este completa si indeplinesti cerintele minime in principiu, dar motivele tale sunt banale si nu imi inspiri increderea necesara. Nu te vad activa pe chat cat nici pe voice, nu te vad sa avertizezi jucatorii care incalca regulamentul serverului de discord si nu observ implicarea ta. Cu toate acestea, nu te descuraja si te astept data viitoare cu o noua cerere mai buna!:contra:

Buna, Mihaela!
Vreau sa mentionez ca in ultima vreme te-am vazut mai activa pe chat, dar nu este destul. Activitatea ta de pe voice este egala cu zero si asta ma deranjeaza. Totusi imi place faptul ca ajuti membrii care au nevoie.
Din pacate votul meu nu o sa fie pe asteptarile tale, dar nu lasa asta sa te descurajeze! Te astept cu o alta cerere, succes!
:contra:

Edited by Relu

Hello Miha,ma bucur ca ai aplicat pt cerere discord,

Ai un comportament bun

Ai toate cerintele necesare

In ultimele 2 zile te-am vazut ca ai fost mult activa pe chat si voice,datorita faptului ca voiai cu adevarat aceasta functie, chiar daca activitatea ta lasa de dorit,eu iti voi da o sansa,pentru ca ajuti jucatorii nedumeriti si te implici in comunitate.

succes!

Edited by Theodorrrrr
Am.uitat sa imi pun raspunsul
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...