Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cerere Staff Discord

Recommended Posts

Nume: Denis

Data nasterii: 03.06.2003

De cat timp esti pe serverul nostru? Din luna mai însă am primit kick si ban pentru a testa comenzile

Cate mesaje ai pe serverul nostru?22.257

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Vreau sa ajut staff-ul discord, să ajut la dezvoltarea serverului, să sancționez jucătorii care încalcă regulamentul, să fac un mediu placut, fără spam, înjurături, jigniți, etc

De ce ai ales CraftMC? Pentru ca administrația serverului este responsabilă, dedicați jucătorilor și staff -ului, au bun simt si staff ul este unul bine pregatit.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Helper discord pe ****

De ce nu mai detii acest grad? Am primit ban pentru ca i-am urmat pe Thaysa si Stefan

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt o persoana responsabilă, sunt activ pe chat, inclusiv pe voice, îmi place să vorbesc cu jucătorii și staff ul, sunt putin impulsiv in unele situatii, stiu sa comunic, să gestionez situațiile si tin mereu cu dreptatea si adevărul.

Edited by Skarmmy

Salut, Denis!
Ai un comportament ok, activitatea ta este destul de mare si vad ca indeplinesti toate cerintele. Totusi, motivele tale nu m-au impresionat deloc. Eu iti ofer o sansa, sper sa nu ma dezamagesti. Succes!
:pro:

Salut Denis! Ma bucur enorm ca ai decis sa te alaturi echipei Staff Discord. In ultima perioada activitatea ta a crescut literalmente enorm de mult si apreciez asta. Esti activ pe voice cat si pe chat, ajuti jucatorii care intampina dificultati sau probleme si ii avertizezi pe cei ce incalca regulamentul serverului nostru de discord. Comportamentul tau nu este in totalitate schimbat, dar stiu ca vei mai evolua pe viitor. Cererea ta este completa, indeplinesti cerintele minime, desi motivele scrise de tine sunt usor banale, ma asteptam la ceva complex de la tine. Cu toate acestea, am stat sa ma gandesc, am analizat si le am pus toate impreuna, votul meu sper ca va fi dupa asteptarile tale. Daca nu vei fi acceptat, nu te descuraja, te astept data viitoare cu o cerere mult mai bună!:pro:

Bună Denis! Ma bucur ca ai aplicat pentru funcția de staff discord. 

Pentru început vreau sa spun că ai mesajele necesare, orele petrecute pe aceasta comunitate. 

Având în vedere ca ai mai aplicat pentru funcția de staff discord, asta ma face sa cred ca, chiar îți dorești să fi staff discord și ca tu te crezi capabil și ai curaj și voința. 

Eu îți voi da o șansă. Sper ca, comportamentul tău sa fie mereu unul adecvat 

:pro:

• _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      551
    • Most Online
      53

Newest Member
    Coco_Adelina08

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...