Jump to content
CraftMC.pro

Inregistreaza-te acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. Dupa ce v-ati înregistrat și conectat, veți putea sa creati topicuri, sa postati raspunsuri la cele existente, sa va gestionati profilul și multe altele. Daca aveți deja un cont, conectați-vă aici - sau creati un cont gratuit!

CodeRED

Cerere Staff Discord

Recommended Posts

Nume: Sebastian. 

Data nasterii: 1Sunt născut pe data de 17.08.2007. 

De cat timp esti pe serverul nostru? Pe comunitatea de discord sunt de pe data de 19 Iunie 2020. 

Cate mesaje ai pe serverul nostru? Pe server am 9795 mesaje. Screenshot_20200905_002626_com.discord.thumb.jpg.6a1386f6ccc848d7087261285a1936fc.jpg

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Am ales sa aplic pentru acest grad din motivelul ca comunitatea de discord este foarte activă, având multe persoane toxice. Chat-ul pe un server de discord trebuie menținut calm, liniștit și cât mai curat posibil. 

De ce ai ales CraftMC?  Am ales comunitatea CraftMC din motivul că aici se ascultă părerile jucătorilor și ale staff-ului, administrația este  una  cumsecade, înțelegătoare, adăugând ideile și implicând cât se poate de mult jucătorii în server. 

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu, nu mai dețin alte grade sau servere de discord. 

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Nu, nu am mai deținut astfel de grade pe alte servere de discord. 

De ce nu mai detii acest grad? - 

Descrie-te in cateva cuvinte

Mă consider un om cu bun simț, înțelegător, cu simțul umorului. 

Mă mai consider o persoană cu care poți să socializezi liniștit, mai am momentele mele de toxicitate,  dar toată lumea se schimbă și după mine fiecare om merită a doua șansă. 

Salut, Sebastian! Vreau sa incep prin a spune ca ai logurile curate, dar asta nu inseamna ca ai un comportament adecvat unui Staff Discord. Esti foarte imatur, nu te vad implicat si nu imi inspiri incredere. Chiar daca ai mesajele necesare si vorbesti corect gramatical nu cred ca esti pregatit pentru aceasta functie. Pe viitor vreau sa te vad mai activ atat pe chat cat si pe camerele voice. Votul meu pentru tine este :contra:

Succes!

Bună Sebastian! Ma bucur ca ai aplicat pentru funcția de staff discord ^-^. 

Vreau sa încep prin a spune ca ai mesajele necesare, orele cât și varsta. 

Vreau sa subliniez câteva chestii ce nu ma fac sa am încredere în tine ca și staff discord (îți spun asta doar ca să repari pe viitor și sa fie bine pentru tine) 

- Comportamentul tău este neadecvat pentru un membru staff și asta clar nu ma mulțumește pe MINE. 

-Momentele de Toxicitate nu sunt acceptate, ca staff discord trebuie sa ai respect pentru oricine. 

-Vorbitul urat pe camerele voice nu este ok deoarece tu care vrei sa aplici pentru aceasta funcție, trebuie sa arăți persoanelor din jur ca, chiar ești capabil și ai bun simt. 

Sper să-mi asculți "sfaturile" 

Din păcate votul meu este :

:contra:

Salut Sebastian, ma bucur ca ai aplicat pentru aceasta functie. 

-Argumente pro:

1-esti activ pe chat

2- deții numarul de mesaje

3- esti activ si pe voice 

-Argumente Contra:

1- nu avertizezi/ajuti jucătorii, nu anunți staff ul când cineva încalcă regulamentul

2- esti putin imatur

3- ca staff discord nu prea acceptăm momentele tale de toxicitate

4- înjuri pe voice, însă foarte rar când sunt si eu de față 

Ti am zis aceste argumente contra pentru ati da seama la ce poti lucra până la următoarea cerere, votul meu este :contra:Succes!

Salut Sebastian,ma bucur ca ai aplicat pentru aceasta functie

Observ ca indeplinesti cerintele, insa nu consider ca esti pregatit pentru aceasta functie si nu imi inspiri increderea necesara.

Uneori esti toxic,si nu avertizezi jucatorii care incalca regulamentul

Imi pare rau,dar de la mine ai

:contra:

Salut Sebastian! Observ ca indeplinesti cerintele, insa nu consider ca esti pregatit pentru aceasta functie si nu imi inspiri increderea necesara.:contra:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Member Statistics

• Total Members
      282
    • Most Online
      34

Newest Member
    Joshy

No registered users viewing this page.

Despre noi

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay.

◈ Performantele serverelor

Pentru ca dumneavoastra sa aveti parte de un gameplay cat mai placut, am avut grija sa punem la dispozitie cele mai performante si optimizate servere. Utilizam niste sisteme ce monitorizeaza in permanenta performanta serverelor noastre si ne anunta in mod automat atunci cand exista diverse incidente pentru a incepe procesele de remediere cat mai curand, iar gameplay-ul sa nu sufere modificari

◈ Feedback-ul jucatorilor

Vom asculta si analiza in permanenta parerile jucatorilor pentru a putea vedea ce modificari putem aduce server-ului, astfel incat sa satisfacem asteptarile si placerile a cat mai multor jucatori. Parerile jucatorilor sunt cele mai importante pentru noi.

Copyright CraftMC.pro 2020 Powered by Invision Community

CraftMC

Store

CraftMC

Discord

CraftMC

GAMING WITHOUT LIMITS!

Vote
  • Create New...