Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cerere Staff Discord - Maniacu22

Recommended Posts

Nume: Ioan

Data nasterii: 02.06.2006 (14 ani in prezent)

De cat timp esti pe serverul nostru? 3 luni si cateva zile.

Cate mesaje ai pe serverul nostru? https://prnt.sc/w7nims

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Pentru a ajuta comunitatea cu moderarea chat-ului.

De ce ai ales CraftMC? Am ales acest server pentru ca imi place serverul si cunosc multe persoane.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte servere? Nu

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server? Nu

De ce nu mai detii acest grad? Nu am detinut deloc.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat inalt, cu ochii negri si parul saten deschis. Imi place sa comunic, si sa ajut persoanele care au nevoie de ajutor. Pe langa minecraft, imi place sa joc baschet si sa ma plimb cu bicicleta.

Salut Ioan ! Mă bucur că ai aplicat pentru staff Discord.

Respecti cerintele necesare pentru acest grad și ajuți stafful Discord foarte des ceea ce imi inspiră incredere. 

:pro:

Succes !

Buna Ioan!

Vreau sa incep prin faptul ca apreciez ca ai depus efort pentru a face aceasta cerere. In primul rand, cererea ta este completa, cu motive bine argumentate. Ai cerintele necesare si te vad pregatita pentru aceasta functie.  Cererea ta imi ofera increderea necesara pentru respectivul meu vot. Succes!

:pro:

Edited by Beatriz
  • _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      438
    • Most Online
      34

Newest Member
    David1409

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

25% of donation goal reached.
    Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10. Iulie. 2020

• Create New...