Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume:Darian
Data nasterii:06/03/2006
ID discord:#1207
De cat timp esti pe serverul nostru?:5/6 luni
Cate mesaje ai pe serverul nostru?:4130
De ce ai ales sa aplici pentru acest grad?Ca sa pot ajuta serverul sa scape de oameni toxici,de cei care injura
De ce ai ales CraftMC? Deoarece are o comunitate foarte frumoasa
Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere?Detin un server de discord dar nu prea mai are activitate
Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?Da,FunTime
De ce nu mai detii acest grad?:Am iesit din server deoarece fondatorul era foarte toxic
Descrie-te in cateva cuvinte:De treaba,nu injur,nu beau,nu fumez sunt baiat cuminte

Posted (edited)

Salut Darian! Ma bucur ca vrei sa devii Staff Discord. In primul rand te vad activ pe chat, pe voice mai rar. In al 2-lea rand ai cele 3000 de mesaje minime. In al 3-lea rand ai un comportament foarte urat. Cred ca de vreo 3 sau 4 ori te-am prins pe discutii cum injurai/jigneai ceilalti jucatori. Cu toate astea votul meu este: 

:contra:
Succes! 

Edited by Maniacu22

Buna Darian,

Ma bucur sa vad ca vrei sa aplici ca staff discord. Esti activ pe chat cat si pe voice. Doar ca comportamentul tau lasa de dorit. Acest lucru se poate schimba pe viitor. Insa de data asta de la mn ai::contra:

Salut Darian ! Apreciez faptul că ai decis să te alaturi echipei noastre .

Am vazut o schimbare majoră la tine, comportamentul tau este unul ok si nu faci probleme.

Chiar daca nu ajuti atat de mult stafful, iți voi da o șansă.

:pro:

Salut Darian! Ai toate cerintele necesare dar esti toxic nu avertizezi jucatorii ai un hist murdar. Daca o sa observ schimbari o sa-mi schimb votul.:contra:

Salut, momentan comportamentul tau nu este adecvat pentru a putea fi membru din echipa noastra. Te asteptam cu o noua cerere cand esti dedicat pentru sarcina asta.
:respins:
:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      438
    • Most Online
      34

Newest Member
    David1409

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

25% of donation goal reached.
    Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10. Iulie. 2020

• Create New...