Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nume: Alex

Data nasterii: 08.01.2006

ID discord: .alex#0978

De cat timp esti pe serverul nostru? De 3 luni, 2 săptămâni și 6 zile.

Cate mesaje ai pe serverul nostru? 14.316

De ce ai ales sa aplici pentru acest grad? Deoarece consider că sunt activ pe serverul de discord și vreau să îmi petrec timpul ajutând comunitatea. 

De ce ai ales CraftMC? Deoarece este un server serios, cu persoane care își dau interesul pentru a popula serverul și a face persoanele care joacă pe server să se simtă bine.

Detii un server de discord sau mai detii grad de staff pe alte  servere? Nu.

Ai mai detinut un astfel de grad? Daca da, pe ce server?  Am deținut pe alte servere nepopulare însă pe serverul CraftMc am cea mai mare vechime în staff-ul discord.

De ce nu mai detii acest grad? Pe alte servere m-am retras însă pe acesta am luat remove pentru inactivitate.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt organizat, îmi place să cooperez și să îmi fac prieteni noi.

Salut, Alex! Ma bucur ca ai aplicat! Vreau sa incep prin a spune, ca esti foarte activ pe discord in ultimul timp, raportezi jucatorii ca injura, spameaza fac reclama etc. De la mine ai :pro:.                                                                                   

Edited by GodPlayer231

Salut! Ma bucur ca ai aplicat pentru staff discord. In primul rand ajuti staff-ul cu sanctionarea jucatorilor. In al 2-lea rand nu te vad activ pe chat nici pe voice. In al 3-lea rand ai mesajele necesare. 
:contra:
Succes!

Buna!!!!

Imi place ca in ultimul timp te vad activ pe chat dar te vreau si activ pe voice. Ne ajuti mult cu sanctionarea playerilor, plus ca esti un om de treaba. De la mn ai:

:pro:

• _yacho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Member Statistics

• Total Members
      621
    • Most Online
      53

Newest Member
    IonutzWasTaken

Va rugam sa donati pentru a sustine aceasta comunitate. Apreciem toate donatiile dumneavoastra!

Please donate to support this community. We appreciate all donations!

Donate Sidebar by DevFuse
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

Retele sociale:

◈ Despre CraftMC.pro

Aceasta comunitate a fost fondata de doua persoane ce doresc sa aduca ceva nou comunitatii de Minecraft din Romania. Comunitatea noastra se bazeaza pe respect, comunicare si bun simt, atat din partea staff-ului cat si din partea conducerii administrative. Am fondat aceasta comunitate cu dorinta de a implementa noi moduri de joc, noi feature-uri si un altfel de gameplay. 10 July 2020

• Create New...